Smluvní podmínky

 

Ceny zboží

Veškeré ceny produktů uvedených na eshopu FbŠ Bohemians jsou koncové ceny včetně DPH. Prodejní ceny zboží jsou platné pro den, ve kterém byla objednávka učiněna. Veškeré zboží nabízené prostřednictvím těchto stránek je nové a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce.

Objednávka zboží

Odesláním objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednání. Po odeslání objednávky se zákazníkovi automaticky odešle kopie objednávky na jeho emailovou adresu. Součástí objednávky bude také číslo objednávky, které je nutné uvádět při další komunikaci. Pokud se nezobrazí informace o odeslání objednávky, nebo nedorazí kopie objednávky na zadaný email, v nejbližším možném termínu nás kontaktujte.

Dodací lhůty zboží

Dostupnost zboží je uvedena přímo u produktu, případně bude upřesněna po zaslání objednávky. Většinu objednávek stihneme vyřídit během uvedené dodací doby. V případě nedostatku některé položky objednávky nebo určité velikosti, barvy nebo typu zboží Vás budeme neprodleně informovat a domluvíme se na dalším postupu.

Platba a distribuce zboží

Objednané zboží je možné zaplatit těmito způsoby:

Platba na dobírku zboží je odesláno doručovací službou a peníze jsou inkasovány dopravcem při předání zboží.

- Platba převodem na účet - platbu za zboží je možné poslat převodem na náš účet vedený u Fio Banky, Číslo účtu: 172367044/5500 , jako variabilní symbol se uvede číslo objednávky (získáte v potvrzovacím e-mailu). Zboží bude expedováno ihned po obdržení platby na doručovací adresu zákazníka. Převod na účet trvá maximálně 3 dny.

- Platba v hotovosti - tento typ platby je možné uplatnit při osobním odběru v rámci tréninku či zápasu po domluvě nebo na sekretariátu FbŠ Bohemians. Neplatí se žádné poštovné ani balné. Zboží je možné si vyzvednout až po potvrzení pracovníka obchodu, že je zboží připraveno k odběru.
Upozornění: Při osobním odběru není možné platit platební kartou.

Odesílané zboží je pojištěné a za jeho stav ručí dopravce. Pokud k Vám dorazí zásilka viditelně poškozená (proražená krabice, rozbalené zboží), zboží nepřebírejte a sepište s dopravcem reklamační protokol.

Ceník dopravného a balného

Balné je vždy ZDARMA. Cena za dopravu je připočtena k hodnotě objednávky. Dopravné je závislé na typu platby a výši objednávky, protože u platby na dobírku si dopravce účtuje poplatek za vyzvednutí peněz od zákazníka.

Důležité upozornění!
Zásilky jsou doručovány během dne mezi 8-18 hod., proto prosím uvádějte doručovací adresu, kde jste k zastižení během dne. V den doručení zásilky se s Vámi dopravce telefonicky spojí (pouze u přepravy PPL), proto uvádějte platný telefon. S dopravcem si můžete dohodnout, v kolik hodin budete k zastižení na dodací adrese.

Typ platby

Způsob doručení

Rychlost doručení

 

nákup nad 1000 Kč

nákup pod 1000 Kč

Platba na dobírku

Česká pošta

do 2 pracovních dnů

 

100 Kč

150 Kč

Platba převodem na účet

Balíková doručovací služba PPL

do 24 hod., další pracovní den

 

100 Kč

150 Kč

Česká pošta obchodní balík

další pracovní den

 

100 Kč

150 Kč

Platba v hotovosti

Osobní odběr

-

 

0 Kč

0 Kč

Poznámka: Rychlost doručení nelze chápat jako dobu za jak dlouho obdržíte zásilku od objednání. 1 den obvykle trvá vyřízení objednávky, pokud je zboží skladem. Více v odstavci dodací lhůty.

Vrácení zboží

V případě, že kupní smlouva je uzavřena prostřednictvím tohoto internetového obchodu, má kupující v souladu s §53 odst.6 Obč. zák č. 40/1964Sb. ve znění pozdějších zákonů právo odstoupit od kupní smlouvy. Pokud dodané zboží a podmínky dodávky neodpovídají objednávce nebo požadavkům kupujícího, je kupující oprávněn nepoškozené, kompletní zboží včetně obalu a veškerého příslušenství spolu s doklady o nákupu zaslat zpět na vlastní náklady dodavateli ve lhůtě maximálně 14 dnů.

Zákazníkovi bude uhrazena plná kupní cena zboží a to převodem na účet ve lhůtě stanovené pro vrácení peněz. Vracíme plnou kupní cenu za zboží, nikoliv náklady na dopravné. Zboží prosíme neposílejte na dobírku, dobírkové zásilky nemohou být převzaty z důvodu překontrolování stavu zboží.

Vrácení peněz

Pokud bude potřeba vrátit zákazníkovi peníze ať již za zrušenou objednávku, vrácenou objednávku nebo za reklamaci, stane se tak ve lhůtě 14 dnů od vzniku nároku na vrácení peněz a výhradně převodem na účet zákazníka. Požadavek na vrácení peněz evidujeme až po přijetí vráceného zboží na adresu provozovny. Prosíme, vždy uvádějte číslo účtu, na který mají být peníze poslány.

Výměna zboží

Pokud zjistíte, že Vám daná velikost nevyhovuje a potřebujete ji vyměnit za jinou, je potřeba zboží na Vaše náklady odeslat zpět. Zároveň nás informujte, u jakého zboží požadujete výměnu a za jakou velikost. Uvádějte také číslo účtu, na které Vám vrátíme peníze, pokud požadovaná velikost nebude k dispozici.

Požadavky na vrácené zboží jsou u výměny stejné jako pro vrácení zboží. Tj. zboží nesmí být použité a musí být zasláno v originálním obalu s příslušnými doklady. Vyměněné zboží bude zasláno dle podmínek uvedených v ceny poštovného a balného.

Uplatnění reklamace

Při uplatnění reklamace je potřeba zaslat zboží na Vaše náklady na adresu provozovny a do zásilky přibalit popis důvodů reklamace. Popis musí dále obsahovat Vaše kontaktní údaje, název zboží, popis závady, datum a Váš podpis. Uvádějte, prosím, Vaše telefonní číslo a email, abychom Vás mohli flexibilně kontaktovat o stavu vyřízení reklamace.

Při uplatnění reklamace je nutné doložit:

- doklad o nákupu zboží (případně kopie)

- záruční list (pokud byl vystaven)

- popis, kde jsou uvedené Vaše kontaktní údaje a popis závady.

Reklamované zboží v záruční lhůtě musí být k reklamaci dodáno včetně veškerého příslušenství, které bylo v balení u výrobku a mělo by být zabaleno v originálním obalu.

Lhůta pro vyřízení reklamace je 30 dnů.

Opravené zboží Vám bude zasláno na naše náklady (balíkovou službou) nebo po telefonické dohodě je možné zboží osobně vyzvednout.

Ochrana soukromí

Prohlašujeme, že veškeré informace a osobní data Vámi poskytnutá využijeme výhradně k Vaší identifikaci v obchodním styku. V žádném případě Vaše osobní data nebudou poskytnuta třetím stranám vyjma údajů nutných k zpracování a doručení objednávky.

Provozovatel

FbŠ Bohemians, z.s.
Korunní 92, 101 00, Praha 10
IČ: 265 86 703
Bankovní spojení Fio banka, číslo účtu: 172367044/5500